Ava Tote nero

eticky zpracovaná kůže

4 990 Kč
Produkt není aktuálně dostupný a není možné jej zakoupit.

Sledovat dostupnost

Popis

Naše největší kabelka Ava Tote je dokonale prostorná a pojme tak všechny Vaše drobné i větší nezbytnosti (vč. laptopu). Je vyrobena z hladké italské kůže s matným finišem a doplněna o zlaté komponenty. Díky dlouhým popruhům je nositelná nejen na rameni, ale i v ruce. 

  • Materiál: pravá hladká kůže
  • Velikost výrobku: 43*30*17 cm
  • Kapsy: 1x praktická kapsička na zip, 2x menší kapsy na druhé straně.
  • Detail: kovové doplňky zlaté barvy

Materiály a certifikáty

Naši partneři a dodavatelé neustále vyvíjí nové postupy výroby, které zatěžují životní prostředí co nejméně je to možné. Pracují na nejnižší možné spotřebě vody při výrobě. Stejně tak se snaží znovu využívat tepelnou energii z výrobních procesů a optimalizovat kapalné, pevné a plynné emise.

Naši dodavatelé byli oceněny těmito organizacemi a získali tyto certifikáty:

Leather Working Group (LWG) je nezisková organizace odpovědná za přední světovou ekologickou certifikaci pro kožedělný průmysl. 

Der Blaue Engel je nejstarší fungující eko značkou na světě. Jako nezávislý orgán určuje vysoké standardy pro produkty a služby, které se snaží být šetrné k životnímu prostředí. 

Certifikát ISO 14001 je zárukou pro zákazníky a dodavatele. Společnost, která disponuje tímto certifikátem, dodržuje zásady ochrany životního prostředí. ISO 14001 cílí na snižování množství vzniklého odpadu a recyklaci. Dále na snižování energetické náročnosti a s tím související náklady, snižování množství vypouštěných emisí do ovzduší, vody nebo půdy.

Ostatní informace
BarvyČerná
Barva PantoneNero
Druh kůžeeticky zpracovaná kůže

Zákazníci dále kupují

FILOZOFIE ZNAČKY

Funkčnost – věříme, že pokud je produkt navržen pro svou funkčnost, již ze své podstaty bude krásný.

Umění řemesla – klíčovým prvkem, který odlišuje naše produkty od ostatních, byl vždy důraz na řemeslnou výrobu a její kvalitu.

Zrušení sezónnosti – splýváme s přírodou a všemi jejími elementy. Náš respekt k přírodě je ztělesněn všestrannými výrobky, které nikdy nevyjdou z módy.