Gia tote bag silver

černá hladká kůže

4 060 Kč
Produkt není aktuálně dostupný a není možné jej zakoupit.

Sledovat dostupnost

Popis

Představujeme kabelku Gia with trapeze detail. Inspirováno naší láskou k velkým cities, jeho energii, vibe a lidem. Její moderní, ale zároveň nadčasová silueta a decentní luxusní povrchová úprava, jako je jemná hladká kůže a zlaté nebo stříbrné detaily, z ní dělají perfektní kabelku pro den i noc do města, které nikdy nespí. Vnitřní prostor lze bezpečně uzavřít zipem.  Pohodlné trubkové rukojeti sedí pěkně v ohybu lokte nebo se dají držet v ruce či nosit na rameni. Díky své basket siluetě se hodí na dlouhé letní procházky. Tato kabelka má ideální velikost pro přenášení všech nezbytností po celý den i noc.

  • Materiál: pravá hladká kůže Ruga
  • Velikost výrobku: 46*30*13 cm
  • Kapsy: kabelka se zapíná na metalický (stříbrný) zip. Uvnitř kabelky jsou další kapsy - jedna na zapínání, druhá a třetí na drobnosti jako je telefon, nebo klíče.
  • Výška ucha: 15 cm
  • Detail: kovové doplňky stříbrné barvy


Pro fotky a videa vnitřku nám napište na hello@lorooro.cz. Rádi Vám je zašleme. O model “GIA” byl velký zájem, proto jsme ji přidali v předstihu (než jsme ji stihli nafotit).

Ostatní informace
BarvyČerná
Barva PantoneNero
Druh kůžehladká kůže

Zákazníci dále kupují

FILOZOFIE ZNAČKY

Funkčnost – věříme, že pokud je produkt navržen pro svou funkčnost, již ze své podstaty bude krásný.

Umění řemesla – klíčovým prvkem, který odlišuje naše produkty od ostatních, byl vždy důraz na řemeslnou výrobu a její kvalitu.

Zrušení sezónnosti – splýváme s přírodou a všemi jejími elementy. Náš respekt k přírodě je ztělesněn všestrannými výrobky, které nikdy nevyjdou z módy.