Moon saddle bag tan z certifikované kůže

eticky zpracovaná kůže

4 200 Kč
Produkt není aktuálně dostupný a není možné jej zakoupit.

Sledovat dostupnost

Popis

Obsese detaily, kvalitní kůží a fascinace dokonalým zpracováním. Ikonická kabelka Moon Saddle je nově dostupná i ve variantě z certifikované kůže, která vypadá nejen dobře, ale je i šetrnější k životnímu prostředí.

  • Materiál: pravá kůže s certifikací LWG gold, Der Blaue Engel, Certifikát ISO 14001
  • Velikost výrobku: 25*15*4 cm
  • Kapsy: 1x kapsa
  • Odnímatelný popruh: délka 92 cm. šířka 6 cm.
  • Detail: kovové doplňky zlaté barvy

UDRŽITELNOST

Materiály a certifikáty

Naši partneři a dodavatelé neustále vyvíjí nové postupy výroby, které zatěžují životní prostředí co nejméně je to možné. Pracují na nejnižší možné spotřebě vody při výrobě. Stejně tak se snaží znovu využívat tepelnou energii z výrobních procesů a optimalizovat kapalné, pevné a plynné emise.

Naši dodavatelé byli oceněny těmito organizacemi a získali tyto certifikáty:

Leather Working Group (LWG) je nezisková organizace odpovědná za přední světovou ekologickou certifikaci pro kožedělný průmysl. 

Der Blaue Engel je nejstarší fungující eko značkou na světě. Jako nezávislý orgán určuje vysoké standardy pro produkty a služby, které se snaží být šetrné k životnímu prostředí. 

Certifikát ISO 14001 je zárukou pro zákazníky a dodavatele. Společnost, která disponuje tímto certifikátem, dodržuje zásady ochrany životního prostředí. ISO 14001 cílí na snižování množství vzniklého odpadu a recyklaci. Dále na snižování energetické náročnosti a s tím související náklady, snižování množství vypouštěných emisí do ovzduší, vody nebo půdy.

Ostatní informace
BarvyŠedá, Béžová, Slonová kost
Barva PantoneTan
Druh kůžeeticky zpracovaná kůže

Zákazníci dále kupují

FILOZOFIE ZNAČKY

Funkčnost – věříme, že pokud je produkt navržen pro svou funkčnost, již ze své podstaty bude krásný.

Umění řemesla – klíčovým prvkem, který odlišuje naše produkty od ostatních, byl vždy důraz na řemeslnou výrobu a její kvalitu.

Zrušení sezónnosti – splýváme s přírodou a všemi jejími elementy. Náš respekt k přírodě je ztělesněn všestrannými výrobky, které nikdy nevyjdou z módy.