Suestado náhrdelník mix

pozlacené stříbro
1 390 Kč
Popis

Kolekce Ventus se vrací zpět do našich vzpomínek, tam, kde nenarazíme na rušivé elementy nebo každodenní fádnost. Rozpomíná se na chvíle, kdy se čas zastavil, a mohli jsme si tak vychutnat daný moment. Představuje návrat k sobě samým i objevení dávno ztracených vzpomínek, které již odvál vítr. A tak jako vítr vytváří na nebi jemné vlnky a křivky, kolekce Ventus se ubírá podobným směrem. Hlavními prvky se staly nepravidelné tvary, které vychází z působení jemných vánků i rozvířených vichřic. Ladné tvary prstenů v sobě nesou inspiraci tímto přírodním jevem, jenž zanechal svůj otisk i v podobě názvů jednotlivých šperků podle typů vánků, které v průběhu času formovaly své okolí na celém světě. Objevte symfonii, která v sobě snoubí nejkvalitnější materiály a řemeslné zpracování společně s designem plným příběhů.

  • materiál: stříbro 925/1000 / pozlacené 14karátovým zlatem
  • délka řetízku: 40 + 5 cm
  • přívěsek o velikosti 4 cm
Ostatní informace
BarvaZlatá, Stříbrná

Zákazníci dále kupují

FILOZOFIE ZNAČKY

Funkčnost – věříme, že pokud je produkt navržen pro svou funkčnost, již ze své podstaty bude krásný.

Umění řemesla – klíčovým prvkem, který odlišuje naše produkty od ostatních, byl vždy důraz na řemeslnou výrobu a její kvalitu.

Zrušení sezónnosti – splýváme s přírodou a všemi jejími elementy. Náš respekt k přírodě je ztělesněn všestrannými výrobky, které nikdy nevyjdou z módy.