Brisote prsten pozlacený stříbrný

stříbro 925/1000 pozlacené

2 090 Kč
Produkt není aktuálně dostupný a není možné jej zakoupit.

Sledovat dostupnost

Produkt není aktuálně dostupný a není možné jej zakoupit.

Sledovat dostupnost

✔ Při nákupu nad 3 000 Kč - doprava zdarma

✔ Férová cena. Důraz na kvalitu

✔ Navrženo v Česku. Vyrobeno v Itálii

Popis

Prsten Brisote nese své jméno po větru proudícím nad územím Kuby. Brisotes s sebou přináší tropické cyklony, které se uskupují do nepravidelného kruhu. Tento jev byl hlavní inspirací při tvorbě designu prstenu, jehož strany vykazují nerovnoměrný vlnitý tvar po celé šířce. Dostupný je ve zlatém a stříbrném provedení, v lesklé úpravě.

  • materiál: stříbro 925/1000 / pozlacené 14karátovým zlatem
Ostatní informace
BarvaZlatá, Stříbrná
Vyloučit z feeduNe
Péče o šperky

Každý šperk, nošený s láskou, nese charakter svého majitele. Pomáhá mu vyjádřit svou osobnost a zdůrazňuje jeho jedinečnost. Denní nošení však může způsobit drobné vady, jako jsou škrábance či ztráta lesku. To ale neznamená, že šperk ztrácí svou hodnotu. Naopak tím říká světu, kolik toho s Vámi prožil.

Neexistuje zázračný způsob ani prostředek, který dokáže šperk zachovat jako nový navždy. Správná péče ale může pomoci mu zářit i nadále. Proto doporučujeme nenosit šperky při sportování, manuální práci, aplikaci kosmetiky či manipulaci s agresivními látkami. Obecně platí, že šperky by měly být tím posledním, co si před odchodem ven oblékáte, a tím prvním, co si po návratu domů sundáváte.

Loro Oro nabízí stříbrné a pozlacené šperky, péče o ně se však příliš neliší. Pozlacené šperky od Loro Oro mají dostatečně silnou zlatou vrstvu, což zabezpečuje jejich delší životnost. To ale neznamená, že péče o ně není třeba.

Zásadní pravidla péče

Především je důležité uchovávat šperky v suchu a uzavřené nádobě, což je ochrání před negativním vlivem vzduchu a prachu. Snažte se uložit je do šperkovnice takovým způsobem, aby se nedotýkali navzájem, nebo použijte jednotlivé sáčky pro každý šperk. Tímto minimalizujete riziko poškrábání šperků. Pro čištění šperků používejte pouze speciální čističe dostupné v drogeriích a řidte se pokyny uvedenými v příbalovém letáku produktu. Po čištění opláchněte šperky pod tekoucí vodou a následně je usušte. Nechte je taky chvíli na vzduchu, to pomůže eliminovat zbytkovou vlhkost. Poté budou šperky zase připraveny k nošení.

Dodržováním těchto základních pravidel zajistíte svým šperkům delší životnost a lesklý vzhled. Milovníci vintage / antique šperků tyto pravidla dodržovat nemusí: naopak neustálé nošení vám pomůže dosáhnout tohoto efektu, a váš šperk získá vysněný nostalgický šarm.

Doprava
ZEMĚTERMÍNY DORUČENÍ
ČESKÁ REPUBLIKA1-2 pracovních dnů
SLOVENSKO1-2 pracovních dnů
All of Europe2-5 pracovních dnů; Express 1-2 pracovních dnů
Rest of the World2-5 pracovních dnů
O nás

Veříme v krásu detailů, kvalitní kůži, nadčasový design a kvalitní zpracování. Spojením těchto prvků vytváříme nejen produkty, ale i pocity, které si budete léta hyčkat.

Loro Oro je česká značka zaměřující se na produkci kožených kabelek a doplňků. Vznikla v roce 2017 a stojí za ní kreativní duo Pavel Vojtík a Alina Janovskaja. Pavel pracuje s kůží od roku 2009 a díky jeho velkým zkušenostem mohou být produkty Loro Oro na tak vysoké úrovni. Alina objevila své nadšení pro design až po studiích diplomacie a mezinárodních vztahů. Pracovala jako interiérová designérka, ale stihla ještě vystudovat fashion design a marketing v Miláně. Pavla a Alinu spojila láska k nadčasovým střihům, kvalitní kůži a precizní řemeslné výrobě – přesně tyhle hodnoty se odráží v jejich práci a v každém kousku Loro Oro.


Funkčnost

Veříme v krásu detailů, kvalitní kůži, nadčasový design a precizní zpracování.

Umění řemesla

Klíčovým prvkem, který odlišuje naše produkty od ostatních, byl vždy důraz na řemeslnou výrobu a její kvalitu.

Zrušení sezónnosti

Splýváme s přírodou a všemi jejími elementy. náš respekt k přírodě je ztělesněn všestrannými výrobky, které nikdy nevyjdou z módy.

Naše filozofie

Příprava každého produktu znamená zajištění certifikátů kvality, podporu etického výrobního procesu a lokálního podnikání. Nechceme se vézt na vlně krátkodobých trendů, zaměřujeme se na nadčasovost a budování dlouhodobých vztahů. Jak s našimi dodavateli, tak s našimi zákazníky. A věříme, že tyto hodnoty by se měly stát normou.

Zákazníci dále kupují

PERSONALIZACE

Personalizace je skvělým způsobem jak dodat klasickému doplňku jedinečnost & osobní dotyk. V Loro Oro se na tuto exkluzivní službu zaměřujeme a nabízíme ražbu nejrůznějších znaků.

Zlatý dotek dodá vašemu dárku nejen na kráse, ale i na významu! Pomůžeme vám vytvořit perfektní kousek, se kterým budete díky personalizace navždy spjati.