Gia tote bag grigio šedá

šedá hladká kůže

4 590 Kč

✔ Expedujeme následující pracovní den

✔ Při nákupu nad 3 000 Kč - doprava zdarma

Jednoduchý proces vrácení či výměny

Popis

Představujeme kabelku Gia with trapeze detail. Inspirováno naší láskou k velkým cities, jeho energii, vibe a lidem. Její moderní, ale zároveň nadčasová silueta a decentní luxusní povrchová úprava, jako je jemná hladká kůže a zlaté nebo stříbrné detaily, z ní dělají perfektní kabelku pro den i noc do města, které nikdy nespí. Vnitřní prostor lze bezpečně uzavřít zipem.  Pohodlné trubkové rukojeti sedí pěkně v ohybu lokte nebo se dají držet v ruce či nosit na rameni. Díky své basket siluetě se hodí na dlouhé letní procházky. Tato kabelka má ideální velikost pro přenášení všech nezbytností po celý den i noc.

  • Materiál: pravá hladká kůže Ruga
  • Velikost výrobku: 46*30*13 cm
  • Kapsy: kabelka se zapíná na metalický (stříbrný) zip. Uvnitř kabelky jsou další kapsy - jedna na zapínání, druhá a třetí na drobnosti jako je telefon, nebo klíče.
  • Výška ucha: 15 cm
  • Detail: kovové doplňky stříbrné barvy
Ostatní informace
BarvyŠedá
Barva PantoneGrigio
Druh kůžehladká kůže
Vyloučit z feeduNe
Doprava
ZEMĚTERMÍNY DORUČENÍ
ČESKÁ REPUBLIKA1-2 pracovních dnů
SLOVENSKO1-2 pracovních dnů
All of Europe2-5 pracovních dnů; Express 1-2 pracovních dnů
Rest of the World2-5 pracovních dnů
O nás

Veříme v krásu detailů, kvalitní kůži, nadčasový design a kvalitní zpracování. Spojením těchto prvků vytváříme nejen produkty, ale i pocity, které si budete léta hyčkat.

Loro Oro je česká značka zaměřující se na produkci kožených kabelek a doplňků. Vznikla v roce 2017 a stojí za ní kreativní duo Pavel Vojtík a Alina Janovskaja. Pavel pracuje s kůží od roku 2009 a díky jeho velkým zkušenostem mohou být produkty Loro Oro na tak vysoké úrovni. Alina objevila své nadšení pro design až po studiích diplomacie a mezinárodních vztahů. Pracovala jako interiérová designérka, ale stihla ještě vystudovat fashion design a marketing v Miláně. Pavla a Alinu spojila láska k nadčasovým střihům, kvalitní kůži a precizní řemeslné výrobě – přesně tyhle hodnoty se odráží v jejich práci a v každém kousku Loro Oro.

AS SEEN ON


Funkčnost

Veříme v krásu detailů, kvalitní kůži, nadčasový design a precizní zpracování.

Umění řemesla

Klíčovým prvkem, který odlišuje naše produkty od ostatních, byl vždy důraz na řemeslnou výrobu a její kvalitu.

Zrušení sezónnosti

Splýváme s přírodou a všemi jejími elementy. náš respekt k přírodě je ztělesněn všestrannými výrobky, které nikdy nevyjdou z módy.

Naše filozofie

Příprava každého produktu znamená zajištění certifikátů kvality, podporu etického výrobního procesu a lokálního podnikání. Nechceme se vézt na vlně krátkodobých trendů, zaměřujeme se na nadčasovost a budování dlouhodobých vztahů. Jak s našimi dodavateli, tak s našimi zákazníky. A věříme, že tyto hodnoty by se měly stát normou.

Zákazníci dále kupují

PERSONALIZACE

Personalizace je skvělým způsobem jak dodat klasickému doplňku jedinečnost & osobní dotyk. V Loro Oro se na tuto exkluzivní službu zaměřujeme a nabízíme ražbu nejrůznějších znaků.

Zlatý dotek dodá vašemu dárku nejen na kráse, ale i na významu! Pomůžeme vám vytvořit perfektní kousek, se kterým budete díky personalizace navždy spjati.