Sada na čištění kabelek LM Professional

Čistící sada značky LM Home je určená pro kabelky vyrobené z hladké kůže

550 Kč

✔ Expedujeme následující pracovní den

✔ Při nákupu nad 3 000 Kč - doprava zdarma

Jednoduchý proces vrácení či výměny

Popis
Čistící sada je určená pro kabelky vyrobené z hladké kůže a nejen je vyčistí, ale i vyživí. Přidá Vašim výrobkům původní lesk a vzhled. Sada se skládá ze speciálních, vysoce kvalitních produktů, vyvinutých profesionály z Itálie

Sada obsahuje:

 • čistící a výživný krém 150 ml. (Obnovuje původní vzhled kabelky. Hydratuje a dodává jemnost kůže.)
 • balzám na kůži 150 ml. (Čistí do hloubky. Omlazuje kůži a zvýrazňuje její původní barvu. Zachovává prodyšnost kůže a je vhodný pro všechny barvy kůže.
 • molitanová houba
 • hadřík na leštění

  Použití:

 • aplikujte čistící a výživný krém na molitanovou houbu
 • krouživým pohybem odstraňte nečistoty z kabelky
 • použijte hadřík na očištění zbytku krému a nečistot
 • aplikujte balzám na kůží
 • vyleštěte kabelku hadříkem a vyčkejte, až produkty uschnou
 • Doprava
  ZEMĚTERMÍNY DORUČENÍ
  ČESKÁ REPUBLIKA1-2 pracovních dnů
  SLOVENSKO1-2 pracovních dnů
  All of Europe2-5 pracovních dnů; Express 1-2 pracovních dnů
  Rest of the World2-5 pracovních dnů
  O nás

  Veříme v krásu detailů, kvalitní kůži, nadčasový design a kvalitní zpracování. Spojením těchto prvků vytváříme nejen produkty, ale i pocity, které si budete léta hyčkat.

  Loro Oro je česká značka zaměřující se na produkci kožených kabelek a doplňků. Vznikla v roce 2017 a stojí za ní kreativní duo Pavel Vojtík a Alina Janovskaja. Pavel pracuje s kůží od roku 2009 a díky jeho velkým zkušenostem mohou být produkty Loro Oro na tak vysoké úrovni. Alina objevila své nadšení pro design až po studiích diplomacie a mezinárodních vztahů. Pracovala jako interiérová designérka, ale stihla ještě vystudovat fashion design a marketing v Miláně. Pavla a Alinu spojila láska k nadčasovým střihům, kvalitní kůži a precizní řemeslné výrobě – přesně tyhle hodnoty se odráží v jejich práci a v každém kousku Loro Oro.


  Funkčnost

  Veříme v krásu detailů, kvalitní kůži, nadčasový design a precizní zpracování.

  Umění řemesla

  Klíčovým prvkem, který odlišuje naše produkty od ostatních, byl vždy důraz na řemeslnou výrobu a její kvalitu.

  Zrušení sezónnosti

  Splýváme s přírodou a všemi jejími elementy. náš respekt k přírodě je ztělesněn všestrannými výrobky, které nikdy nevyjdou z módy.

  Naše filozofie

  Příprava každého produktu znamená zajištění certifikátů kvality, podporu etického výrobního procesu a lokálního podnikání. Nechceme se vézt na vlně krátkodobých trendů, zaměřujeme se na nadčasovost a budování dlouhodobých vztahů. Jak s našimi dodavateli, tak s našimi zákazníky. A věříme, že tyto hodnoty by se měly stát normou.

  Zákazníci dále kupují

  PERSONALIZACE

  Personalizace je skvělým způsobem jak dodat klasickému doplňku jedinečnost & osobní dotyk. V Loro Oro se na tuto exkluzivní službu zaměřujeme a nabízíme ražbu nejrůznějších znaků.

  Zlatý dotek dodá vašemu dárku nejen na kráse, ale i na významu! Pomůžeme vám vytvořit perfektní kousek, se kterým budete díky personalizace navždy spjati.